Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na nasze najczęstsze zapytania klientów.

Czy jest coś, czego nie jesteś pewien? Przejrzyj nasze najczęściej zadawane pytania i odkryj odpowiedzi, których szukasz. Oto niektóre z najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat naszych usług. Jeśli nie możesz znaleźć swojego pytania na poniższej liście, zawsze możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail lub zadzwonić na naszą infolinię. Nasz personel możliwie szybko i z wielką przyjemnością udzieli Ci odpowiedzi.

Ze względu na ograniczenia przestrzenne każdy pasażer może zabrać ze sobą tylko 1 walizkę o wadze do 30 kg i 1 bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Za każdy kolejny, nadmiarowy bagaż o wadze do 30 kg pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 100,00 PLN.

Kierowca może odmówić przewozu każdej osobie naruszającej regulamin, np. osobom wulgarnym, nietrzeźwym, zakłócającym spokój innych podróżujących pasażerów.

Dzieci poniżej 13 roku życia mogą podróżować wyłącznie z opiekunem prawnym. Dzieci pomiędzy 13 a 18 rokiem życia, mogą podróżować samodzielnie pod warunkiem posiadania druku „Oświadczenia o przewozie osoby nieletniej”. Oświadczenie powinno zostać przekazane kierowcy realizującemu Twój przejazd przed jego rozpoczęciem.

Przejazd międzynarodowy busem możesz zarezerwować poprzez nasz system rezerwacji online. Indywidualne przejazdy takie jak transfery na lotniska można zarezerwować przez telefon lub e-mail.

Tak. Warunki przebookowania lub zwrotu zakupionych biletów zostały przedstawione w regulaminie serwisu dostępnego na naszej stronie internetowej.