Flota XpressLane

POZNAJ NASZĄ FLOTĘ

Posiadana przez nas flota samochodów jest zarówno wygodna, jak i niezawodna. Dzięki temu wszyscy nasi pasażerowie korzystając z usług naszej firmy mogą cieszyć się wysoką jakością. Poznaj naszą flotę i wybierz się w podróż z XpressLane.

W XpressLane zawsze dokładamy wszelkich starań aby obsługa klienta była na możliwie najwyższym poziomie. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie nasze pojazdy są zawsze czyste, zadbane i wolne od dymu tytoniowego. Zawsze dbamy o komfortowy przewóz naszych pasażerów.

Aby zapewnić wysoki poziom niezawodności naszych usług, eksploatujemy w naszej flocie głównie nowe, 9-osobowe busy, których wiek nie przekracza 3 lat.

Bez wątpienia regularne serwisowanie naszych pojazdów jest jednym z kluczowych elementów wpływających na bezpieczną podróż. Dlatego też zawsze przywiązujemy wagę do każdego detalu, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają na swoim pokładzie zupełnie darmowy dostęp do ultra szybkiego internetu LTE za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dzięki temu, podróżując z XpressLane zawsze będziesz mógł pozostać w kontakcie ze swoimi najbliższymi lub firmą, gdy podróżujesz biznesowo. Dodatkowo, udostępniamy w naszych pojazdach porty USB dzięki, którym będziesz mógł naładować swój telefon po długiej podróży lotniczej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy Państwu możliwość zapłaty w formie bezgotówkowej. W pojazdach akceptujemy między innymi płatności kartą, bezgotówkowe płatności telefonem oraz wiele innych bezgotówkowych form zapłaty.

W przypadku rezerwacji na przewozy do Holandii i Belgii akceptujemy tylko i wyłącznie płatności w formie przelewu za pośrednictwem naszego systemu online opartego o platformę PayU.

Darmowe Wi-Fi Flota Przewozy do Niemiec XpressLane

Nie martw się. Wysoce dbamy o bezpieczeństwo podróżujących. Dlatego też wszystkie nasze pojazdy są wysoce ubezpieczone od nieszczęśliwych wypadków.

Klimatyzowane pojazdy

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w dwustrefową klimatyzację dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się komfortowa podróżą.

Darmowe Wi-Fi

Podróżujesz biznesowo? Pozostań w kontakcie dzięki ultra szybkiemu internetowi LTE, dostępnym w naszych pojazdach.

Regularne serwisy

Regularnie serwisujemy nasze pojazdy ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie naszych pasażerów.

Bezpieczne przewozy

Profesjonalizm, ciągłe dążenie do najwyższej jakości i regularne serwisowanie naszych pojazdów gwarantują bezpieczną podróż.

Flota 1 XpressLane - Przewozy do Holandii i Belgii
Flota 2 XpressLane - Przewozy do Holandii i Belgii
Flota 3 XpressLane - Przewozy do Holandii i Belgii
Flota 4 XpressLane - Przewozy do Holandii i Belgii

Jedziemy zawsze bezpiecznie do celu.

ZAUFAJ NAM

KUP BILET