XpressLane

Z NAMI ZAWSZE DO CELU

Jesteśmy akredytowanym przewoźnikiem świadczącym usługi przewozu osób dla klientów indywidualnych oraz firm na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Oferując szybkie, komfortowe i opłacalne rozwiązania dla podróżnych, XpressLane gwarantuje swoim klientom najlepszy wybór połączeń z Polski do Holandii i Belgii. Nasze busy dowożą pasażerów między innymi do Rotterdamu, Bredy, Utrecht, Enschede, Brukseli, Antwerpii, Gandawy i wielu innych miast.

Poznaj naszą firmę

Trzon naszej działalności stanowi wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Główną ideą, która w dużej mierze przyczyniła się do powstania XpressLane było podniesienie standardów w drogowych przewozach pasażerskich. Docelowo, staramy się by przewozić pasażerów w taki sposób w jaki oni sami chcieliby podróżować by dotrzeć bezpiecznie do celu.

Nasza firma zarządzana jest całkowicie „in-house”, czyli wewnętrznie, co stanowi ogromną zaletę. Łańcuch logistyczny jest zdecydowanie krótszy, a nasi klienci są zawsze traktowani indywidualnie, niezależnie od tego czy chcą skontaktować się z naszą firmą, czy przekazać swoje uwagi. Dzięki temu, korzystając z naszych usług otrzymują Państwo usługę na poziomie.

O nas - XpressLane

Jakość

Jakość Busy Polska Holandia XpressLane

Czynniki wpływające na jakość, takie jak wrażenia z podróży, życzliwość i pomoc kierowców, czystość i porządek w naszych pojazdach są dla nas niezwykle istotne.

Profesjonalizm

Profesjonalizm Busy Polska Holandia XpressLane

Profesjonalizm w transporcie drogowym zawsze się opłaca. Ciągłe dążenie do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa składa się na profesjonalizm w usługach, które świadczymy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Busy Polska Holandia XpressLane

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Twoja podróż z nami do i z miejsca docelowego przebiegła w bezpieczny sposób.

Najlepsza obsługa, właściwy personel, zadowoleni klienci.

WYBIERZ XPRESSLANE


KUP BILET