Przewóz paczek & transport przesyłek

XpressLane oferuje ekspresowy, bezpieczny przewóz paczek i transport wszelkiego rodzaju przesyłek z Niemiec i województwa Zachodniopomorskiego, zawsze niezawodnie i na czas. Zaufaj nam, dostarczymy Twoją przesyłkę w najlepszy sposób!

Cennik
Nadaj przesyłkę

Przewóz paczek

Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, nasze usługi przewozu osób połączyliśmy również z międzynarodowymi usługami kurierskimi.

Zapewniamy niezawodny, tani, a przede wszystkim ekspresowy przewóz paczek do wielu miast w północnych Niemczech oraz Polski (województwo Zachodniopomorskie). Usługa Parcel Express to nic innego jak ekspresowy transport paczek i przesyłek kurierskich. Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniając niezawodne i ultra szybkie usługi kurierskie, dzięki którym przesyłka zostanie odebrana wprost z Twojego adresu i dostarczona do miejsca docelowego w ciągu mniej niż 24 godzin.

Oferujemy codzienne, tanie przesyłki i paczki do Niemiec z terenu północnej Polski oraz na terenie północnych Niemiec, które odbierane są z wielu miast.

Jak zapakować paczkę?

  • Ponieważ zależy nam na dostawie w Twojej paczki w idealnym stanie, uprzejmie prosimy o to, aby paczka była dobrze zabezpieczona przed jej nadaniem do odbiorcy.

  • Najlepsze sposoby pakowania to klasyczne opakowania kartonowe wraz z wypełniaczami, mającymi zapewnić bezpieczeństwo oraz folia stretch.

  • Zważ całość po zapakowaniu i podaj dokładną wagę w formularzu zamówienia na naszej stronie.

  • Jeżeli twoja paczka kurierska zawiera delikatne lub szklane elementy, wysoce zalecamy umieścić informację z ostrzeżeniem w dobrze widocznym miejscu na opakowaniu.

  • Zadbaj o właściwe zaadresowanie paczki, a my zadbamy o bezproblemowy jej przewóz do adresata. Pamiętaj, aby dokładnie zaadresować swoją przesyłkę oraz określić dokładnie miejsce jej odbioru.

  • Podaj pełne informacje wraz z numerem telefonu do osoby kontaktowej – nadawcy oraz odbiorcy, co zagwarantuje bezproblemowe wykonanie usługi.

Uwaga! Przewóz alkoholu lub wyrobów tytoniowych za pośrednictwem naszych usług kurierskich jest niedopuszczalny, a żywność powinna zostać zapakowana hermetycznie.