Szybkie i komfortowe taxi na lotnisko

AIRPORT EXPRESS

Oferujemy komfortowe i ekspresowe przewozy taxi na lotnisko w przystępnej cenie. Zapewniamy przewóz osób na takie lotniska jak Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (GDN), Lotnisko Szczecin-Goleniów (SZZ), Poznań-Ławica (POZ), Berlin-Tegel (TXL), Berlin-Schönefeld (SXF).

Obsługiwane lotniska

Lotnisko Gdańsk
(GDN)

Taxi Lotnisko Gdańsk GDN

Oferujemy komfortowe i bezpieczne przewozy na lotnisko Gdańsk lub z lotniska Gdańsk. Podróżuj w naszych wygodnych i komfortowych pojazdach wyposażonych w darmowe Wi-Fi.

Lotnisko Goleniów
(SZZ)

Taxi Lotnisko Goleniów SZZ

Port lotniczy Szczecin-Goleniów obsługuje między innymi połączenia lotnicze do Warszawy, Londynu, Dublina oraz Oslo. Oferujemy tanie i wygodne taxi z lotniska lub na lotnisko w Goleniowie.

Lotnisko Berlin Tegel
(TXL)

Taxi Berlin Tegel Airport

Jeden z dwóch międzynarodowych portów lotniczych położonych w okolicy Berlina, który obsługuje co roku ponad 20 mln pasażerów. Zapewniamy komfortowe i szybkie taxi na lotnisko Tegel z takich miejscowości jak Koszalin, Szczecin, Słupsk, Kołobrzeg, Nowogard i inne.

Lotnisko Berlin Schonefeld
(SXF)

Taxi Berlin Schonefeld Koszalin Szczecin

Międzynarodowy i krajowy port lotniczy Niemiec, który położony jest około 18 km na południe od centrum Berlina. XpressLane oferuje ekspresowe połączenia na lotnisko Schonefeld. Skorzystaj z naszej oferty Airport Express i wybierz profesjonalny przewóz na lotnisko.

Tym, co wyróżnia nas pośród innych przewoźników, jest to, że uważamy, iż sposób realizacji transferu powinien być łatwy i bezproblemowy dla wszystkich naszych klientów. Aby to osiągnąć, skupiamy się na bezpośrednim kontakcie każdego pasażera z naszą firmą, eliminując tym samym pośrednika.

Zawsze możesz na nas polegać.

ZAMÓW PRZEJAZD

ZADZWOŃ