Twój sukces w biznesie jest również naszym sukcesem.

W XpressLane cenimy jakość, profesjonalizm, uczciwość i stabilność. Dbamy o budowanie silnej reputacji na rynku, który obsługujemy w najlepszy możliwy sposób. Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie dobrze skoordynowane usługi transportu drogowego osób umożliwiają wielu firmom zoptymalizować wydajność operacyjną. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, że można to osiągnąć tylko poprzez dostarczanie niezawodnych usług.

Mocno wierzymy w indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego dajemy Ci możliwość zorganizowania wszystkiego bezpośrednio, poprzez kontakt z jedną, wyznaczoną w tym celu osobą. Dopasowanie umowy do Twoich potrzeb jest również naszym celem, dlatego dajemy Ci elastyczność w podjęciu decyzji, dzięki czemu możesz zapewnić dostosowane do potrzeb swojej firmy usługi w zakresie przewozu osób.

Współpraca

Hotele, biura podróży, agencje kwaterujące pracowników oraz firmy zainteresowane obsługą regularnych przewozów do Holandii i Belgii, mogą skorzystać ze specjalnych rabatów w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług. Ceny negocjowane są indywidualnie, między innymi w zależności od takich czynników jak dystans, czy czas podróży. Oferujemy program partnerski dzięki czemu możesz zarabiać prowizje od sprzedaży poleconych, jeśli prowadzisz firmę lub serwis internetowy związany z podróżami w regionie, w którym świadczymy nasze usługi.

Stali klienci

Dla naszych stałych klientów oferujemy konkurencyjne ceny dzięki czemu przy tej samej, najwyższej jakości obsłudze klienta mogą się oni cieszyć oszczędnością budżetu. Jeśli więc szukają Państwo optymalnego rozwiązania w zakresie drogowego transportu pasażerskiego, szytego na miarę Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, a z pewnością przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę dotyczącą współpracy.

Przewozy grupowe

Jeśli prowadzisz firmę lub zarządzasz nią, a Twoi pracownicy podróżują regularnie do Holandii lub na lotniska, warto zastanowić się nad naszą ofertą, w której zawiera się kompletna usługa door-to-door. Nasza firma oferuje do Państwa dyspozycji profesjonalnych, zawsze rzetelnych kierowców, nowoczesną i wygodną flotę pojazdów, konkurencyjne ceny, różne formy płatności oraz wiele innych udogodnień. Na Twoje życzenie wystawimy fakturę. Dodatkowym atutem jest to, że wszyscy nasi kierowcy posługują się zarówno językiem angielskim dzięki czemu zagraniczni klienci lub partnerzy biznesowi, którzy odwiedzają Ciebie, zostaną odpowiednio powitani, podróż minie przyjemnie i komfortowo, nie zostaną oszukani przez nieuczciwych kierowców taksówek, a Ty nie będziesz musiał się martwić o to, czy trafią bezpiecznie i na czas do celu.

Procedury operacyjne

Niezwykle istotnym dla nas elementem świadczonych usług jest bezpieczeństwo oraz podążanie zgodnie z procedurami i wytycznymi w zakresie prawa przewozowego. Z tego względu normy oraz procedury przewozu osób stosowane w naszej firmie wykraczają mocno poza standardowe wymagania, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się wysoce bezpieczną podróżą. Wszystkie nasze pojazdy są wysoce ubezpieczone od nieszczęśliwych wypadków oraz od innych, nieprzewidzianych zdarzeń.

Niezawodnie, na czas i zgodnie z budżetem.

ROZWIĄZANIA NA KTÓRE ZASŁUGUJESZ

POZNAJ NASZĄ FLOTĘ