xpresslane.pl

Motoryzacja i nie tylko

dacia duster
Motoryzacja

Dacia Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie

Dacia uznana za markę o najlepszej wartości w konkursie Auto Trader New Car Awards 2021. Dacia wygrywa Best Value Brand po raz trzeci na Auto Trader New Car Awards, wcześniej wygrywając w 2018 i 2019 roku. Nowa Dacia Sandero to najbardziej przystępny cenowo nowy samochód w Polsce Osiem lat po wprowadzeniu na rynek, Dacia pozostaje najbardziej przystępną cenowo marką w Polsce.

Asortyment nowych samochodów Dacia jest niewielki, ale jedno jest pewne: każdy model w nim zawarty oferuje zdumiewającą praktyczność, mocne osiągi i wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Słynne bezsensowne podejście marki do motoryzacji oznacza, że skupia się ona na jeździe, a nie na bajerach i gadżetach, które tak często zajmują innych producentów.

Dacia Sandero otrzymała wiele pochwał zarówno od właścicieli, jak i krytyków, zachwycając niedopowiedzianą stylistyką, zdecydowanym podejściem i komfortem wnętrza. Jego wydajny silnik sprawia, że jest ekonomiczny w eksploatacji, a duża przestrzeń w kabinie zapewnia wygodę pasażerom o różnych kształtach i rozmiarach. Bezpieczeństwo również ma ogromne znaczenie, a model ten może pochwalić się szeregiem aktywnych i pasywnych funkcji, aby zapewnić pełną ochronę każdej podróży.

Ci, którzy szukają czegoś bardziej wytrzymałego, znajdą w Dacii Duster sprawny i atrakcyjny pojazd.

Jego duży prześwit i szerokie nadkola świadczą o tym, że jest przygotowany na trudny teren, a szereg technologii wspomagających kierowcę sprawia, że jazda nie wymaga wysiłku, niezależnie od tego, dokąd zmierzasz. Dostępnych jest pięć poziomów wykończenia, co pozwala na wybór odpowiedniego poziomu wyposażenia, od manualnej klimatyzacji po rozbudowany system multimedialny.

W Vospers Dacia w Plymouth mamy dla Ciebie pełną gamę nowych samochodów Dacia do obejrzenia i jazdy próbnej. Odwiedź nasz jasny, przestronny salon wystawowy, aby odkryć pojazdy w ich najlepszym wydaniu i porozmawiać z jednym z naszych doradców handlowych o swoich wymaganiach i naszych elastycznych planach finansowych. Dzięki fantastycznym ofertom dostępnym na wiele z naszych modeli, z pewnością znajdziesz coś, czemu nie będziesz mógł się oprzeć.

Po ponownym otwarciu salonów sprzedaży na rynek nowych samochodów wracają rodziny, które zwracają uwagę na cenę. Zapoznaj się z ofertą nowych samochodów Dacia w salon samochodowy Dacia Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie, poniżej i wybierz model, aby uzyskać szczegółowe informacje. Jeśli chcesz zarezerwować jazdę próbną, możesz to zrobić za pośrednictwem naszego formularza online lub kontaktując się z naszym dealerem już dziś.